Питання та відповіді

Відправте запит

  Оберіть тему запиту

  Додайте ваш запис будь-ласка

  або знайдіть відповідь нижче

  Ви маєте можливість виготовити круглі диски з сітки?

  Так, ми виготовляємо диски із сіток. Це найпоширеніші прості фільтроелементи у вигляді кола з сітки. Потрібно враховувати, що для виготовлення дисків із сітки потрібна прес-форма (штамп) під кожний діаметр. У нас зараз на виробництві використовується понад 40 штампів, які охоплюють практично всі діаметри дисків із сітки, що замовляються. Тому можна замовити мінімальну партію дисків із сітки, якщо під цей діаметр є готовий штамп. Якщо необхідно виготовити диски з іншим діаметром, то за великого обсягу замовлення ми виготовимо новий штамп, а потім зможемо приступити до виконання замовлення. Надалі диски цього діаметра можна буде замовляти зручними партіями, зокрема мінімальними.

  Чи можете ви порізати 10 метрів сітки по 1 метру?

  Так, ми робимо різання сіток. Це додаткова послуга, уточнюйте вартість при замовленні сітки.

  Як пакуються сітки для відправки транспортною компанією?

  Сітки ткані з тонких дротів намотуються на картонну шпулю, упаковуються в папір, плівку та упаковка фіксується фірмовим скотчем. Для пересилання тонких сіток можуть використовуватися тубуси або ящики, а також додаткова захисна упаковка. Сітки з товстих дротів для пересилання можуть упаковуватися в плівку і закріплюватися на піддоні, або розміщуватись у дерев’яному захисному каркасі.

  Я можу сплатити адресну доставку готівкою при отриманні замовлення?

  Вартість адресної доставки та форму оплати за послуги визначає транспортна компанія, яка здійснює доставку. При надсиланні оплаченої продукції ми можемо вказати одержувача платником за доставку, форма оплати – розрахунок готівкою. Але рекомендуємо вам при виборі транспортної компанії попередньо дізнатися умови оплати за доставку.

  Я фіз. особа. Чи можу я приїхати і купити у вас сітку за готівку?

  Так, ми продаємо сітку фіз. особам, а не лише підприємствам та організаціям. Ви можете приїхати до нас на підприємство та підібрати сітку за допомогою нашого фахівця. На необхідну кількість буде оформлено рахунок на оплату. Ви можете сплатити готівкою за цим рахунком у найближчому відділенні банку, або провести оплату з вашої банківської картки за реквізитами через клієнт-банк.

  Сітка потрібна терміново, а надходження коштів займає час. Як бути?

  Якщо рахунок на оплату відразу після отримання сплачено і сітка необхідна терміново, то необхідно оформити довіреність на отримання сітки та надіслати нам електронну копію довіреності та платіжного доручення з відмітками банку. Зв’язатися зі спеціалістами відділу продажів, вони організують підготовку вашої сітки для відвантаження. Але якщо рахунок на оплату сплачено через кілька днів після отримання, то сітка терміново не потрібна.

  Чи можете виготовляти багатошарові фільтри?

  Так, ми виготовляємо багатошарові фільтроелементи з нержавіючих, латунних та низьковуглецевих сіток. Пакет сіток з’єднується в блок за допомогою точкового електрозварювання або окантування та завальцювання. А у великогабаритних могошарових фільтрах пакет сіток може закріплюватись у рамі або на каркасі. Це характерно для повітряних фільтрів тепловозів, фільтрів, для приміщень з дизельними електроагрегатами та ін. На металевому або композитному каркасі виготовляються багатошарові фільтри для вібросит.

  Оплата на розрахунковий рахунок через Приват24 з мобільного

  Відкрийте додаток Приват24 на Вашому смартфоні.

  Перейдіть в меню “Сервіси

  Перейдіть в меню “Перекази

  Перейдіть в меню “За реквізитами

   

  Введіть номер розрахункового рахунку IBAN (Разом з буквами UA)

  На наступному екрані:

  1. Заповніть реквізити з смс та введіть суму оплати.

  2. Виберіть карту з якої буде проведена оплата.

  3. В полі “Призначення” введіть номер оплачуваного замовлення, це дозволить нам без додаткових підтверджень від Вас прив’язати оплату до замовлення і приступити до його відправлення.

  Далі підтвердіть оплату і чекайте смс з номером ТТН