Умови використання

Вітаємо на сайті Харківського заводу металевих сіток «ТЕТРА»®. Звертаємо вашу увагу на те, що використовуючи наш сайт, ви приймаєте умови, описані нижче. Якщо ви не погоджуєтеся з цими умовами, будь ласка, не використовуйте наш сайт.

  1. Власність і авторські права

 Цей сайт і його вміст є власністю Харківського заводу металевих сіток «ТЕТРА»® і захищені законами про авторські права. Всі права на сайт та його вміст належать Харківському заводу металевих сіток «ТЕТРА»®. Копіювання, редагування, розповсюдження та будь-яке інше використання матеріалів сайту без попередньої згоди Харківського заводу металевих сіток «ТЕТРА»® заборонене.

  1. Використання сайту

 Ви можете використовувати наш сайт тільки для законних цілей. Ви не повинні використовувати сайт для будь-яких незаконних або шкідливих дій, що можуть завдати шкоди нам або третім особам.

  1. Відмова від відповідальності

 Харківський завод металевих сіток «ТЕТРА»® не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які виникли внаслідок використання або неможливості використання нашого сайту.

  1. Зміни умов

 Харківський завод металевих сіток «ТЕТРА»® може вносити зміни до цих Умов використання з часу на час, без попереднього повідомлення. Будь ласка, періодично перевіряйте цю сторінку, щоб дізнатися про будь-які зміни.

  1. Посилання на інші сайти

 Наш сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які не контролюються Харківськім заводом металевих сіток «ТЕТРА»®. Ми не несемо відповідальності за вміст цих сайтів та будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок їх використання. Ми радимо бути обережними та ознайомлюватися з політикою конфіденційності та умовами використання будь-якого сайту, на який ви переходите з нашого сайту.

  1. Контактна інформація

 Якщо у вас є будь-які запитання або коментарі щодо наших Умов використання, будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою контактної інформації, наданої на нашому сайті. Ми будемо раді надати вам додаткову інформацію та відповісти на ваші запитання.